21

Saturday, October

Pozew sądowy, Windykacja należności, Ochrona mienia

Prawo medyczne
 /  / Prawo medyczne
Prawo medyczne

Prawo medyczne

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Świat nieustannie się zmienia, podobnie jak ludzkie potrzeby. Z tego powodu wiele zawodów wymiera, ale jeszcze więcej się pojawia – potrzebujemy też coraz więcej osób zajmujących się naukami interdyscyplinarnymi, czyli łączącymi zagadnienia z dwóch i więcej środowisk. Do takich nauk zaliczamy prawo medyczne.

Jeszcze kilka lat temu nasza uczelnia nie oferowała takiego kierunku studiów, ale z uwagi na pojawiającą się potrzebę, otworzyliśmy tę nową specjalność. Polecamy ją osobom, które interesują się etyką w medycynie i jednocześnie lubią prawo. W dzisiejszym świecie rodzi się coraz więcej pytań o in vitro i inne zagadnienia z pierwszych stron gazet, lecz niewiele osób potrafi odpowiedzieć na te pytania w wyczerpujący sposób.

Jest to trudne, ponieważ dotyczy etyki w medycynie – dziedziny nie tak dobrze jeszcze zdefiniowanej, której granice są bardzo rozmyte. Jeśli jednak zdecydujesz się studiować prawo medyczne na naszej uczelni obiecujemy ci, że staniesz się ekspertem w tej dziedzinie i będziesz mógł wypowiadać się o tym wyczerpująco.

About the author:

Related posts